TR / ENG

TR / ENG

Hakkımızda

Deneyimli yenilikçilerden oluşan bir ekipten oluşan eksiksiz hizmet veren bir yaratıcı ajansız. Misyonumuz, markanızı doğru kitleye doğru şekilde ulaştırmaya yardımcı olmaktır.

Bize yön veren değerler

01

Büyük Düşün

Kreatif ekibimiz ile, yenilikçi ve farklı fikirler ajansımızın temel taşı. Büyük düşün, hızlı ilerle!

02

Verileri takip et

Markanızın hızlı tanınır olması için, hedef kitlenize ulaşabilir olmanız gerekir.İşte bu yüzden istatistikler sizin için çok önemli.Biz bunun takibini sizin için yapıyoruz!

03

Müşteri Değil, Ortak

Bizim için sizler, değerli iş ortaklarımızdan daha azı değilsiniz!

04

Her zaman öğren

İyi bir sosyal medya ajansının yenilikleri takip etmesi, her zaman yeniden öğrenmeye açık olması markanıza ve isminize değer katar.

Çözüm Odaklı  ekibimiz

Ersin Aydın

Esma

Ersin

Helin

Hizmetlerimiz

Fotoğraf

Alanında uzman, profesyonel bir göz, yenilikçi bir fotoğrafçının markanıza katacağı çok şey vardır. İşte biz bu alanda da çok iyiyiz!

Film

Fotoğraftan daha etkileyici bir şey varsa o da şüphesiz videodur. Doğru bir tanıtım filmi sizi ve markanızı rakiplerinizin bir adım daha önüne atar.

Ürün Çekimi

Still life, moda, yemek, e-ticaret alanlarında yaptığımız ürün çekimleri yarattığınız markaya değer katar. Birlikte değerlenelim.

Drone

Günümüzde oldukça tercih edilen ve adeta trend haline gelmiş teknolojinin bir parçasıdır.Kitlenizin bakış açısını değiştirin!

Grafik Tasarım

Kreatif-yaratıcı ekibimiz tarafından üretilen tasarımlar, hizmet verdiğiniz sektörün en iyisi olmanıza katkı sağlayacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Reklam ve dijital pazarlama uzmanlarımız eşliğinde, markanıza ve hedefinize uygun stratejilerle sosyal medyanızı geliştiririz.

Seo

İnsanların sizi tanımasında çok etkilidir.Hedef kitlenizin ilk seçeneği olmak büyük pazarlara açılmanıza fayda sağlar.

Adwords

Google'a markanızın bulunduğu alan yazıldığında ilk sayfada çıkmak, kitleniz için ön planda olmanızı sağlar.

Birlikte Çalışalım

İletişim bilgilerinizi, şimdi veya gelecekte potansiyel işbirliği fırsatları hakkında doğrudan sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.

Birlikte Çalışalım